Kontakta oss

Dina frågor och kommentarer är viktiga för oss! Tveka inte att kontakta oss.

Hôtel Eggers

Välkommen att höra av dig till oss för bokning av hotellrum, paket eller vid frågor.
info@hoteleggers.se 031 333 44 40
konferens på hotell eggers i göteborg

Konferens

Kontakta konferensavdelningen för ärenden gällande konferens, fester och event.
konferens@hoteleggers.se 031 333 44 42
restaurang och bar på hotell eggers i göteborg

Restaurang

Välkommen att kontakta vår restaurang. Boka bord gör du enklast via restaurangsidan.
restaurang@hoteleggers.se 031 333 44 44
vintagekamera och gamla bilder - bild från pixabay

Marknad

Telefontid: Vardagar 8.30-11.00 | Carolina Ehn – Marknadschef | Per-Anders West – tryckmaterial | Helén Bergman – digitalt material | Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream, tel: 031-60 43 79.
marknad@lotushotelgroup.se 010 182 30 10

Ekonomi

Välkommen att kontakta vår ekonomiavdelning.
ekonomi@lotushotelgroup.se 010 182 30 20

Kontaktpersoner


Jessica hotelldirektör - Personal på eggers hotell i göteborg

Jessica Vialleton

Hotelldirektör

jessica.vialleton@hoteleggers.se 031 333 44 41
Marie Gustafsson receptionschef Hotel Eggers

Marie Gustafsson

Receptionschef/Konferens

marie.gustafsson@hoteleggers.se 031 333 44 40
restaurangchef på Hôtel Eggers i Göteborg

Hedda Blomqvist

Restaurangchef

hedda.blomqvist@hoteleggers.se 031 333 44 44
Jan Billing Sales Lotus Hotel Group

Jan Billing

Försäljning

jan.billing@lotushotelgroup.se 0707 88 70 53
Andree Lundin Ekonomichef Lotus Hotel Group

Andrée Lundin

Ekonomichef

andree.lundin@lotushotelgroup.se 0707 88 45 60
Konferens prinsens gemak lokal på hotell eggers i göteborg
Kontakta oss så hjälper vi dig

Konferensförfrågan

På Hôtel Eggers erbjuds en vacker miljö där lugnet infinner sig snabbt och mötet kan få det fokus det förtjänar. Vi hjälper dig att arrangera konferensen utifrån din grupps behov och önskemål. Skicka en konferensförfrågan till oss så återkommer vi inom kort.