Kontakta oss

Dina frågor och kommentarer är viktiga för oss! Tveka inte att kontakta oss.

Hôtel Eggers

Välkommen att höra av dig till oss för bokning av hotellrum, paket eller vid frågor.
info@hoteleggers.se 031 333 44 40
konferens på hotell eggers i göteborg

Konferens

Kontakta konferensavdelningen för ärenden gällande konferens, fester och event.
konferens@hoteleggers.se 031 333 44 42
restaurang och bar på hotell eggers i göteborg

Restaurang

Välkommen att kontakta vår restaurang. Boka bord gör du enklast via restaurangsidan.
restaurang@hoteleggers.se 031 333 44 44
vintagekamera och gamla bilder - bild från pixabay

Marknad

Telefontid: Vardagar 8.30-11.00 | Per-Anders West – tryckmaterial | Helén Bergman – digitalt material | Janina Hallén – sociala medier | Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream, tel: 031-60 43 79.
marknad@lotushotelgroup.se 0340 69 01 20

Ekonomi

Välkommen att kontakta vår ekonomiavdelning.
ekonomi@lotushotelgroup.se 0340 69 01 58

Kontaktpersoner


Jessica hotelldirektör - Personal på eggers hotell i göteborg

Hotelldirektör

Jessica Vialleton

jessica.vialleton@hoteleggers.se 031 333 44 41
Marie Gustafsson receptionschef Hotel Eggers

Receptionschef

Marie Gustafsson

marie.gustafsson@hoteleggers.se 031 333 44 40
Patrick Risselborn Restaurangchef Eggers Restaurang & Bar

Restaurangchef

Patrick Risselborn

patrick.risselborn@hoteleggers.se 031 333 44 44
Pierre kökschef - Personal på eggers hotell i göteborg

Kökschef

Pierre Elofsson

koket@hoteleggers.se
Marie Gustafsson receptionschef Hotel Eggers

Konferens

Marie Gustafsson

konferens@hoteleggers.se 031 333 44 42
Säljare konferens och event på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Försäljning

Jan Billing

jan.billing@lotushotelgroup.se 0707 88 70 53

Försäljning

Fredrik Boström

fredrik.bostrom@lotushotelgroup.se 0734 27 10 90
Fredrik Sörstrand ekonomichef - personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Ekonomichef

Fredrik Sörstrand

fredrik.sorstrand@lotushotelgroup.se 0340 69 01 21
Konferens prinsens gemak lokal på hotell eggers i göteborg
Kontakta oss så hjälper vi dig

Konferensförfrågan

På Hôtel Eggers erbjuds en vacker miljö där lugnet infinner sig snabbt och mötet kan få det fokus det förtjänar. Vi hjälper dig att arrangera konferensen utifrån din grupps behov och önskemål. Skicka en konferensförfrågan till oss så återkommer vi inom kort.