Kontakta oss

Dina frågor och kommentarer är viktiga för oss! Tveka inte att kontakta oss.

Hôtel Eggers

Välkommen att höra av dig till oss för bokning av hotellrum, paket eller vid frågor.
info@hoteleggers.se 031 333 44 40
konferens på hotell eggers i göteborg

Konferens

Kontakta konferensavdelningen för ärenden gällande konferens, fester och event.
konferens@hoteleggers.se 031 333 44 42
restaurang och bar på hotell eggers i göteborg

Restaurang

Välkommen att boka bord i vår restaurang. Brunch går endast att bokas via telefon.
restaurang@hoteleggers.se 031 333 44 44
vintagekamera och gamla bilder - bild från pixabay

Marknad

Telefontid: Vardagar 8.30-11.00 Carolina Ehn, (tryckmaterial, foto) Helén Bergman, (digitalt material) Janina Hallén (sociala medier) Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream, 031-60 43 79
marknad@hoteleggers.se 0340 69 01 20

Kontaktpersoner


Jessica hotelldirektör - Personal på eggers hotell i göteborg

Hotelldirektör

Jessica Vialleton

jessica.vialleton@hoteleggers.se 031 333 44 41
Gabriella receptionschef - Personal på eggers hotell i göteborg

Receptionschef

Gabriella Svensson

gabriella.svensson@hoteleggers.se 031 333 44 40

Restaurangansvarig

Hedda Blomqvist

hedda.blomqvist@hoteleggers.se 031 333 44 44
Pierre kökschef - Personal på eggers hotell i göteborg

Kökschef

Pierre Elofsson

koket@hoteleggers.se 031 333 44 43
Magdalena konferens - Personal på eggers hotell i göteborg

Konferens

Magdalena Törnkrantz

konferens@hoteleggers.se 031 333 44 42
Säljare konferens och event på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Försäljning

Jan Billing

jan.billing@vsas.se 0707 88 70 53

Försäljning

Fredrik Boström

fredrik.bostrom@vsas.se 0734 27 10 90
Konferens prinsens gemak lokal på hotell eggers i göteborg
Kontakta oss så hjälper vi dig

Konferensförfrågan

På Hôtel Eggers erbjuds en vacker miljö där lugnet infinner sig snabbt och mötet kan få det fokus det förtjänar. Vi hjälper dig att arrangera konferensen utifrån din grupps behov och önskemål. Skicka en konferensförfrågan till oss så återkommer vi inom kort.